fb_page_cover_v4

První kolo soutěže Proměna firmy zná své vítěze

Chcete, aby vaše firma šlapala jako hodinky? Máte dvě možnosti – investujte do kvalitního softwaru a hardwaru, nebo se přihlaste do dalšího kola soutěže Proměna firmy pořádané firmou Microsoft a vybavení v hodnotě 300 tisíc korun vyhrajte. Před pár dny byli vyhlášeni výherci prvního kola a kolo druhé startuje již brzy. Ještě než se dozvíte přesné datum, přečtěte si, jaká jsou pravidla, jak probíhalo první kolo, kdo zvítězil a sledujte web chytrejsifirma.cz pro více informací.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny firmy se sídlem v České Republice, proti kterým není vedeno trestní řízení a mají 10-100 zaměstnanců. Stačí, když kdokoliv z personálu vyplní registrační formulář a následně jednatel odpoví na několik jednoduchých otázek – jaký je přesný obor, datum založení a počet zaměstnanců společnosti, jak firma vznikla, co se od proměny očekává a hlavně – jaký hardware a software využívají zaměstnanci ke své práci.

Do prvního kola se přihlásilo celkem 39 firem z celé České republiky. Organizátor soutěže vybral šest nejzajímavějších, které navštívil společně s hlavními partnery – společnostmi Microsoft, HP a Manica.

Nadnárodní společnost Microsoft, založena roku 1975 Billem Gatesem a Paulem Allenem považuje za své poslání pomáhat lidem a firmám po celém světě plně využít jejich potenciál. Společnost Manica se zabývá poradenstvím v oblasti IT a HP je nadnárodní společností zabývající se informačními technologiemi. Z produktů společnosti HP lze vyzdvihnout například PC HP EliteOne 800 23″ G2, mobilní telefon HP Elite x3, který spojuje hned několik zařízení do jednoho a tablet s novým, tenkým designem HP EliteBook x360 1030 G2.

Ale zpět k soutěži – při prohlídkách se organizátoři společně s partnery vyptávali na chod firmy, diskutovali s vedením a personálem a zajímali se také o softwarovou a hardwarovou vybavenost. „Hledali jsme firmu, která nás osloví svým příběhem. Čím zajímavější, tím lepší. Posuzovali jsme také vhodnost k realizaci inovací a důležité bylo i to, abychom porozuměli předmětu podnikání. Vybrat jen tři vítěze nebylo vůbec snadné, protože se přihlásilo mnoho zajímavých firem, ale nakonec se povedlo,“ vysvětluje zástupce společnosti Microsoft Pavel Kunert.

A kdo uspěl v boji o proměnu softwaru a hardwaru v hodnotě 300 tisíc korun? Porotce zaujala firma Thome Lighting zabývající se výrobou LED osvětlení. Od výhry si slibují rozvoj firmy a vývoj nových technologií, díky kterým budou moci lépe konkurovat nekvalitnímu osvětlení dováženému z Číny. „Jsme hrdým českým výrobcem, který chce svým zákazníkům poskytnout to nejlepší. Proměna firmy je pro nás příležitostí, jak se k tomuto cíli ještě více přiblížit,“ nadšeně líčí operation manager. Dalším výhercem je firma Mejzlík, která vyrábí karbonové vrtule pro celý svět. Se stávajícími technologiemi nedokáží držet krok s levnou čínskou produkcí, proto se přihlásili do soutěže a uspěli. Od nového vybavení si slibují zefektivnění výroby a komunikace ve firmě. Nový software a hardware získá také Český servis oken a dveří, třetí výherce soutěže. „Jsme malá rodinná firma s posláním pomoci lidem sopravami oken a dveří kvalitně, kompletně a včas. A to bude díky novému vybavení ještě jednodušší,“ říká majitel.

Že to zní jako perfektní příležitost, jak obohatit svou firmu? Již brzy budete mít také možnost se přihlásit o svou proměnu firmy, jelikož organizátor soutěže se svými partnery již připravuje další kolo této soutěže. Sledujte náš web a dozvíte se víc.

 

 

 

 

Předchozí příspěvek
fb_page_cover_v5
Novinky

Přednáška digitální inovace a inovační myšlení

Další příspěvek
keyboard-1176257_960_720
Oblíbené

Klávesové zkratky, které vám usnadní práci 2/3