16203260320_3b7bc32962_b

Seriál – letem produktovým světem (1)

V následujících týdnech vás budeme zásobovat technologickými novinkami a ve stručnosti vás seznámíme s výhodami některých produktů, které by vám v mnohém mohly usnadnit práci.

HP EliteBook x360

Výkonný, elegantní a lehký notebook se systémem Windows 10 Pro vám pomůže plnit pracovní úkoly po celý den. HpEliteBook x360 – ideální pomocník pro profesionály, kteří jsou často na cestách. Hybridní notebook o váze 1,28 kg vydrží bez nabíjení téměř 17 hodin. Spolupráce a komunikace s kolegy bude díky integraci výkonných technologií na podnikové úrovni mnohem jednodušší.

Nejvyšší kvalita pro špičkové pracovní výkony

Mikrofon s duálním polem a funkcí HP NoiseCancellation filtruje zvuky na pozadí. Zvukový systém od BANG&OLUFSEN se čtyřmi reproduktory a vylepšenou čistotou hlasu také výrazně přispívá ke kvalitě konferencí. Oceníte i zabudovanou kameru FHD s vynikající kvalitou obrazu, dotykový FULL-HD nebo Ultra-HD displej či prémiovou klávesnici s integrovanými klávesami právě pro konference. Díky 360°flexibilitě budete připraveni na jakoukoliv situaci – přeměňte notebook v tablet, položte jej naplocho, nastavte displej do popředí nebo nastavte zařízení do režimu stanu pro sdílení prezentací a videí.

Bezpečnost nadevše

Věděli jste, že HP EliteBook x360 je nejbezpečnějším konvertibilním notebookem na světě? Systém HP Sure Start Gen3 sleduje a obnovuje systém BIOS v paměti a chrání tak vás i váš počítač.

Vsaďte na spojení bezpečnosti a elegance. Hybridní notebook s charakteristickým hliníkovým tělem disponuje prvky řezanými diamantem, což umocňuje přesnost zpracování. HP EliteBook x360 se stane nepostradatelným pomocníkem při práci i odpočinku.

                                        

Předchozí příspěvek
social-media-552411_960_720
Oblíbené

Social Media – trendy pro 2017

Další příspěvek
inspire-2223128_960_720
Oblíbené

Kým a kde se inspirovat