16203260320_3b7bc32962_b

Seriál – letem produktovým světem (2)

Druhý díl našeho seriálu o produktech a inovačních novinkách, které vám usnadní vaši každodenní práci. Tentokrát představujeme HP Elite x3.

HP Elite x3

Proč investovat do tří produktů, když můžete mít jeden, který zvládne vše? S HP Elite x3 získáte stolní počítač, notebook a mobil v jednom zařízení kapesního formátu. Začněte pracovat už na cestě do zaměstnání a pokračujte u stolu v kanceláři bez zdlouhavého ukládání, synchronizování a restartování. Se softwarem HP Workspace máte navíc přístup k firemním aplikacím odkudkoliv. O bezpečné připojení se postará Windows 10 Mobile.

Z mobilu počítačem snadno a rychle

Díky praktické dokovací stanici a perfektnímu výkonu můžete využít funkce Microsoft Continuum,  s kterou jednoduše proměníte telefon v počítač. Zvyšte produktivitu a rozšiřte pracovní možnosti díky bezdrátovému připojení k doku HP Elite x3 Lap Dock. Jistě oceníte 12,5″ FULL HD obrazovku téměř bez okrajů a podsvícenou klávesnici s touchpadem, odolnou vůči polití.

Nejlepší technologie na jednom místě

HP Elite x3 odemknete pouhým dotykem či pohledem díky čtečce otisků prstů a integrovanému snímači duhovky.O nejkvalitnější zvuk se postará BANG&OLUFSEN PLAY – díky dvěma předním reproduktorům, mikrofonům s potlačením šumu a přední kamerou s rozlišením 8 Mpx tak bude každý Skype hovor příjemným zážitkem. Zejména na cestách oceníte dva sloty na nano SIM karty.

Pracujte zcela novým způsobem – s HP Elite x3 držíte počítač v dlani.

                         

Předchozí příspěvek
cup-of-tea-book-table-reading-159788
Oblíbené

Inspirativní čtení #1

Další příspěvek
business-2082639_960_720
Oblíbené

Marketing: jasné sdělení napříč všemi kanály