pexels-photo-288477

Telekonference – ať už jste kdekoliv na světě

Spousta společností dnes funguje na dálku, týmy se nesetkávají v kanceláři, ale online. Ať už je vás pár nebo máte velký tým, v případě, že potřebujete svolat poradu, společně pracovat na projektu či řešit nějaký problém, můžete využít právě telekonference a spojit se se všemi, ať už jsou kdekoliv na světě.

Telekonferenční nástroje šetří nejen čas, ale také peníze a umožňují flexibilně propojit desítky lidí najednou. Ti tak mohou pracovat odkudkoliv a zároveň vše řešit se svým týmem a mít aktuální informace o dění ve firmě. Přinášíme vám tipy na tři telekonferenční nástroje: Free Conference Call, Fuze a Skype for Business.

FreeConferenceCall – Tato služba funguje od roku 2001, má více než 3 miliony registrovaných uživatelů a měsíčně se přes ní uskuteční až 20 milionů telekonferencí. Služba umožňuje propojit až 1000 účastníků, kteří mohou spolupracovat až 6 hodin. Díle nabízí například HD audio konference, sdílení obrazovek, video konference a má také mobilní aplikaci, díky které je služba dostupná téměř odkudkoliv.

Fuze – Komplexní nástroj Fuze spojuje na globální platformě audio, video a messenger do jediné aplikace a umožňuje pracovat kdekoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Nabízí také analýzu využívání služby a práce týmu, díky čemuž uvidíte vaši efektivitu a případné mezery a podněty pro zlepšení. Vyhrává každoročně několik ocenění v inovačních a podnikatelských soutěžích.

Skype for Business – Klasický Skype zná asi každý, společnosti však mohou využít verze pro podnikatele, která umožňuje propojit až 250 lidí najednou. Navíc k tomu není zapotřebí, aby měli všichni Skype for Business, k propojení stačí pouze telefon nebo internet. Služba je propojená s dalšími aplikacemi jako je Outlook nebo Office (Word, PowerPoint), čímž umožňuje komplexní práci na jednom místě.

 

Předchozí příspěvek
pexels-photo
Oblíbené

Sales pipeline – fáze obchodních příležitostí

Další příspěvek
pexels-photo-46274
Oblíbené

Inspirativní čtení #5